404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Годування свиней
Годування свиней. Свині мають складний однокамерний шлунок і відносяться до групи всеїдних тварин. Вони здатні споживати корми як рослинного, так і тваринного походження. До того ж мають інтенсивним обміном речовин, високою швидкістю росту і здатність відкладати в організмі великі жирові запаси при відносно невеликих витратах корму на одиницю приросту.

Прекос порода овець
Прекос . Порода прекос скоростиглих тонкорунних овець м'ясо-вовняного напряму продуктивності. Порода прекос виведена у Франції наприкінці XIX ст. схрещуванням мериносових овець рам-Бульє з баранами англійської полумясной (лейстерськой) породи в умовах помірного клімату і доброго годування. Прекос великого поширення набув у Німеччині, де його називали м'ясним мериносів.

Бура латвійська порода корів
Бура латвійська порода корів (Корови молочної породи) виведена шляхом схрещування місцевого аборигенного худоби Латвії з биками ангельнской і червоної датської порід при хороших умовах годівлі та утримання тварин.

Годування овець
Повноцінне годування та утримання овець - важливі умови успішного розведення, поліпшення їх племінних і продуктивних якостей, підвищення рентабельності галузі вівчарства. Оскільки основна продукція вівчарства - шерсть, а зростання її у овець залежить від наявності в кормах азотистих речовин, жиру і мінеральних солей, то основну увагу слід звертати на годування овець, особливо в стійловий період.

Греческaя местнaя порода кіз
Греческaя местнaя порода кіз . Рaзвoдят глaвним oбрaзoм в гoрних рaйoнaх. Нaпрaвленіе прoдуктівнoсті мoлoчнo-мяснoе. Встречaются рoгaтие і кoмoлие особини. Вуха кoрoткіе, прoфіль мoрди прямої. Окрaскa рaзнooбрaзнaя - oт чернoй дo кoрічневoй і светлoй.


   2013