404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Шиншила відео
Шиншила відео . Останнім часом багато хто цікавиться шиншилами, тому що єті тваринки можуть не тільки принести великий прибуток, але і масу задоволення своїм господарям.  У цій статті " Шиншила відео "зібрані відео з розведення шиншил. Ви побачите, як люди успішно містять шиншил як в домашніх умовах, так і при промисловому розведенні шиншил.  Перше  відео шиншили  повідає невелику історію про маленьку сім'ї шиншил.

Розведення нутрій бізнес
Розведення нутрій бізнес . Нутрії є джерелом цінного хутра і смачного дієтичного мяса.Бізнес на нутрії, побудований на їх розведенні в присадибному господарстві не потребує значних затрат і здатний приносити стабільний дохід.

Вирощування поросят після відлучення
Вирощування поросят після відлучення. Після відлучення поросят дорощують протягом 14-15 днів у верстаті для опоросу. Слабких і відсталих у рості переводять в окрему клітку, де для них мають бути створені найкращі умови: чисте і сухе лігво з обов'язковою підстилкою з тирси чи соломи. Температура як для слабких, так і для рано віднятих від маток поросят повинна бути в перші дні в межах 28-32 ° С.

Французька рисиста кінь
Французька рисиста кінь (легкоупряжні коня). Франція є однією з найуспішніших країн у рисистої спорті. У цій країні вивели свою власну рисистої породи шляхом схрещування англійської чистокровної, напівкровок і норфольского роадстера і потужними нормандськими кобили. Виведення нової рисистої породи почалося на початку дев'ятнадцятого століття.

Ущільнені окроли
Для збільшення виходу молодняку ??застосовують ущільнені і полууплотненние окроли. Ущільнення є окроли, коли кролиця запліднюється в перші дні після окролу. Кролиці можуть приносити кроленят щомісяця. Для цього їх случают на 1-5-й день після пологів, а відсадку молодняку ?


   2013