404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Симентальська порода корів
Симентальська порода корів (корови молочної породи). Батьківщина симентальської породи корів - Швейцарія. Тут в долині річки Сімма з місцевого худоби шляхом тривалого відбору та підбору тварин і створювалася ця порода. Сприяли її виведенню сприятливі естественноісто-рические умови - багаті за травостою гірські альпійські пасовища і луки, а також здоровий клімат гірських районів і економічні фактори: сільськогосподарський експорт країни базувався майже виключно на продуктах скотарства - сир, молоко, яловичина, а також на продажу племінної худоби .

Приміщення для свиней
Приміщення для свиней має бути сухим, тому місце для споруди вибирають злегка піднесене на піщаних або гравійних грунтах (бажано, цього також можна досягти штучним шляхом, насипавши шар грунту або будівельного сміття). Залягання грунтових вод не ближче 1 м від поверхні грунту. Територія обрана під споруду приміщення для свиней не повинна заливатися талими водами або дощами.

Жеребці-виробники
Жеребці-виробники.  Для забезпечення високої статевої активності, хорошої якості сперми жеребців містять в індивідуальних денниках. У конярстві застосовують ручну, Варковая і косячную злучки. Ручна злучка . Використовується при конюшенном змісті коней.

Нагул овець
Нагул овець має велике значення для збільшення виробництва баранини і поліпшення її якості. Так, наприклад, забійний вихід м'яса добре нагуленних овець досягає 50-55%, а погано нагуленних - 35-40%, Тому все поголів'я овець, призначене для здачі на м'ясо, повинно бути доведено до високих кондицій.

Клейдесдальской кінь
Клейдесдальской кінь  - це шотландська порода ваговозів, виведена фермерами Ланкаширу в долині річки Клейд (Шотландія) в 19 ст. в результаті схрещування місцевих кобил з Фландрского і шайрської жеребцями. Порода виводилася не тільки для сільськогосподарських робіт, але і для перевезення вантажів на вулицях Глазго.


   2013