404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лебединська порода корів
Лебединська порода корів . Робота по виведенню породи почалася на території сучасної Сумської області України ще до революції. За Радянської влади вона велася (1930-1950 рр.

Тоггенбургской кози
Тоггенбургской кози  родом з тоггенбургской долини Швейцаріі.Окраска шерсті у цих кіз светлобурая, причому дві темні смуги тягнуться вздовж голови, лоб і ніс пофарбовані світліше, кінець морди і внутрішня сторона вух, навпаки, темніше.

Алтайська вівця
Алтайська вівця , тонкорунні вівці шерстно-м'ясного типу виведена виводилася і поліпшувалася протягом 12 років і остаточно порода овець сформувалася в 1948 році в Алтайському краю. Її автора Г. Р. Литовченко, Н. А. Васильєва, С. С. Кримського та ін Алтайська вівця отримана шляхом схрещування сибірських мериносів з баранами породи американський рамбульє.

Догляд за вівцями і ягнятами після ягненія
Догляд за вівцями і ягнятами після ягненія . Провівши правильний хід за вівцями в період ягнения, можна розраховувати на успішне і благополучне ягнение овець. У народженого ягняти відразу ж очищають від слизу ніс, рот і дають матці облизати його. Проковтнута маткою при облизуванні слиз прискорює виділення посліду. Крім того, матка, облизуючи ягняти, швидко звикає до нього і підпускає до вимені.

Вівці лінкольн
Вівці лінкольн. Батьківщина лінкольнів - східне узбережжя Англії, графство Лінкольн, з багатими пасовищами, які використовуються вівцями майже цілий рік.


   2013