404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Промислове вирощування свиней
Найвигідніше виробляти свинину на спеціалізованих промислових комплексах, а також у спеціалізованих господарствах на власних кормах. Високі приріст на великих промислових свинокомплексах пояснюється забезпеченням тварин повноцінними комбікормами в достатній кількості. У господарствах з виробництвом свинини на власних кормах ефективність свинарства ще досить низька.

Хвороби свиней
Поява тієї чи іншої хвороби свинею ї можуть викликати: травми, порушення умов утримання та годівлі, попадання в організм через шкіру, органи дихання й корм збудників хвороб. Першими ознаками хвороби свиней є зниження апетиту, виділень, зміни звичайного поведінки, консистенції і кольору калу, а також різні гнійні виділення з носа, очей і рота.

Годування підсисних овець
Годування підсисних овець . Потреба в поживних речовинах подсісніх вівцематок залежить від їх молочності, яку визначають за середньодобовими приростам ягнят у цей період. Норми годівлі підсисних вівці залежать від їх живої маси, вовнової продуктивності і періоду лактації, В зимовий стійловий період їм згодовують сіна - 1,0 - 1,5 кг, соломи - 0,3-0,5 г, силосу - 3-4 і концентрованих кормів - 0,3-0,5 кг.

Уельський поні
Уельський поні  (секція С) - менший з двох уельським типів коба. У нього гранична висота 135 см у холці і він подібний Уельському гірничого поні, але важче за конституцією.

Вірусна діарея ВРХ
Вірусна діарея ВРХ - гостро протікає хвороба, контагіозна, яка характеризується діареєю, лихоманкою, виразково-ерозійним запаленням слизових оболонок травного тракту, ринітом.


   2013