404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Мегрельська коза
Мегрельська коза виведена в Грузії. Серед мегрельських кіз виділяють тварин двох типів: нагірного і низинного. Нагорний тип - це великі тварини. Маса маток становить 45 кг при висоті в холці 65 см; маса козлів - від 60 до 70 кг при висоті в холці 70 см. Влітку кіз цього типу випасають на високогірних пасовищах; взимку переводять на пасовища в долини. Мегрельська коза  була виведена селянами Метреліі, розташованої в Західній Грузії.

Лейкоз ВРХ
Лейкоз ВРХ - інфекційна хронічна хвороба пухлинної природи, головною причиною якої є порушення клітин кровотворних органів дозрівання і їх злоякісне розростання, в результаті чого відбувається поява пухлин або дифузна інфільтрація цими клітинами більшості органів.

Годування тільних сухостійних корів
Годування тільних сухостійних корів. Шляхом повноцінної годівлі тільних корів можна зробити благотворний вплив на розвиток теляти і значно підвищити молочну продуктивність корів в наступну лактацію. Переводять дійних корів на сухостій, як правило, за 45-60 днів до отелення.

Корова в полюванні
Корова в полюванні. У корів здатність до парування і запліднення виникає під впливом статевого гормону, що виділяється дозріваючим фолікулом, причому виявляється вона в стані статевої охоти. При цьому відбувається статеве збудження, під час якого матка вільно підпускає виробника. Тривалість полювання у корів в середньому дорівнює 18 годинах з коливаннями від 6 до 36 годин.

Французька рисиста кінь
Французька рисиста кінь (легкоупряжні коня). Франція є однією з найуспішніших країн у рисистої спорті. У цій країні вивели свою власну рисистої породи шляхом схрещування англійської чистокровної, напівкровок і норфольского роадстера і потужними нормандськими кобили. Виведення нової рисистої породи почалося на початку дев'ятнадцятого століття.


   2013