404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Абердин-ангуської порода корів
Абердин-ангуської порода корів (м'ясні породи корів). Виведена абердин ангуська порода корів в Англії, в графстві Абердин, розташованому в північній частині Шотландії. Тут зосереджені багаті приморські пасовища з горбистим рельєфом і помірним кліматом.

М'ясні породи корів
М'ясні породи корів фото, опис порід. У нашій країні повно різних луків, пасовищ з рясним травостоєм що дозволяє розводити м'ясні породи корів.

Годування овець
Повноцінне годування та утримання овець - важливі умови успішного розведення, поліпшення їх племінних і продуктивних якостей, підвищення рентабельності галузі вівчарства. Оскільки основна продукція вівчарства - шерсть, а зростання її у овець залежить від наявності в кормах азотистих речовин, жиру і мінеральних солей, то основну увагу слід звертати на годування овець, особливо в стійловий період.

Корова симентальська | Симентальська порода корів
Симентальська порода корів подвійного користування: 60% молока + 40% м'яса = 100% рентабильности. З усього поголів'я ВРХ введеного в книги реєстрації 25% припадає на симентальських корів. Переваги: • Сімментали подвійного користування високої продуктивності • найнижче кількість соматичних клітин, регулярна стельность, швидке зростання • ВРХ відрізняється фортецею і здоров'ям з швидкою пристосовністю до всіх кліматичних умов і умов харчування, перевірений на всіх континентах • чоловічі телята та їх туші високої цінності • симентальська порода має дуже спокійний характер • телята ростут швидко і не виявляють високих вимог до умов утримання, що забезпечує високий економічність в стадах з матками-годувальницями • Симентальська порода корів ідеально підходить для схрещування з чистокровними молочними породами.

Тонкорунні породи овець
Тонкорунні породи овець в залежності від співвідношення м'ясної та вовнової продуктивності поділяють на три групппи: шерстно-м'ясні, вовнові, м'ясо-вовнових. Тонкорунна порода овець відрізняється від інших порід наступними ознаками: однорідна шерсть, яка складається тільки з пуху, при середньому діаметрі не більше 25 мкм.


   2013