404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Підготовка та проведення опоросу
Підготовка та проведення опоросу . Свині вельми плідні. За один опорос свиноматка може приносити по 10-12 і більше поросят з масою кожного з них по 0,8-1,5 кг і більше. Супоросность у свиноматок триває 3 місяці 3 тижні і 3 дні, або 114 днів з дня запліднення, іноді її тривалість досягає 120 днів.

Штучне осіменіння корів
Штучне осіменіння корів. В останні 10 років воно набуло широкого поширення і в скотарстві. Цей спосіб найбільш вигідний; він має ряд переваг перед природною злучкою. Штучне осіменіння корів , при використанні даного методу стає можливим одним високоцінних биком-виробником запліднити велика кількість маток і таким шляхом домогтися швидкого і масового поліпшення породних і продуктивних якостей худоби.

Шиншила догляд
Шиншила догляд. Шиншили - нічні тварини. Він вдень спить, прокидається і активізується тільки ввечері і на всю ніч. Як щурики на руки не йде, хоча це ще й від характеру залежить (наш взагалі очtнь впертий і настирний). Кажуть деякі особини із задоволенням сидять на плечі як криси у господарів і лестяться, а якісь не люблять, коли їх чіпають і всі ласки терплять як випробування (наш з таких).

Вирощування поросят от'емишей
Вирощування поросят от'емишей в період з 2х - до 4х-місячного віку дуже відповідальний. При повноцінному годуванні і в хороших умовах утримання можна повною мірою використовувати здатність молодого організму до швидкого зростання і розвитку.

Нубійські кози
Нубійські кози  були виведені в Англії схрещуванням місцевих молочних порід з вихідцями з Африки та країн Сходу. У результаті вийшла порода з унікальними зовнішніми даними і продуктивністю. Ніс з горбинкою і довгі висячі вуха створили неповторний зовнішній вигляд. Нубійські кози мають окрас  який  добре гармонує з короткою блискучою шерстю і покриває весь спектр чорного, коричневого, гнідого і білого кольорів.


   2013