404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зміст нутрій
Зміст нутрій . Нутрії теплолюбні тварини і тому цілий рік утримувати їх в клітинах або загонах під відкритим небом можна лише в південних районах країни - Закавказзі або Середньої Азії. У всіх інших районах застосовується комбінована або закрита системи утримання, коли нутрій взимку або протягом усього року містять в сараях (шедах) або закритих приміщеннях.

Новітні біотехнології в годівлі свиней
Новітні біотехнології в годівлі свиней. Чому ферменти на основі бактеріальної ксиланази ефективніше грибкових. Відомо, що вводячи в раціон ферменти залежно від поживності корму, свинарі і виробники кормів можуть зменшити витрати на корми.

Бурські кози
Бурські кози  були виведені на початку ХХ століття, батьківщиною їх є Південна Африка. Це одна з найпопулярніших в світі м'ясних порід, але вони не призначені для виробництва молока Бури великі ефектні тварини. Дорослі козли важать 110-135 кг, а кози 90-100 кг.

Будьонівський коні
Будьонівський коні (Коні верхово-упряжні порід) були отримані в результаті складного відтворювального схрещування кобил донської породи з жеребцями чистокровної верхової породи у військових кінних заводах Ростовської області: ім. Будьонного та ім. Першої Кінної армії. Подібне схрещування практикувалося донськими кіннозаводчика з кінця минулого століття для отримання сильної, жвавою кавалерійської коні.

Управління конем
Управління конем - це воля і бажання вершника. Доводилося спостерігати, як наполегливі новачки, роблячи все неправильно, домагалися потрібних результатів, тобто протягом одного заняття перенавчали поступливого коня "під себе".


   2013