404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


План злучок і отелень корів
План злучок і отелень корів . У неплемінних і племінних господарствах щорічно складають парувальної план і план отелень маток. При цьому виходять з стану кормової бази (протягом усього року), необхідності раціонального використання приміщень, а також з термінів виконання завдань держави по продажу продукції.

Северокавказская порода свиней
Северокавказская порода свиней м'ясо-сального напрямку продуктивності, виведена схрещуванням кубанських місцевих свиней з великою білою, беркшірськой і короткоухіе білої породами.

Бонітіpовка племінних коней.
Бонітіpовка племінних коней . Мета бонітування - визначення племінної цінності та призначення коней на основі комплексної їх оцінки. При бонітування кінь оцінюють за походженням і типовості, промерам, екстер'єрним статям, працездатності і якістю потомства.

Запряжці коні
Види запряжці коней. Існує кілька видів запряжці: голобельною-дугова, комбінована голобельною-постромочная, постромочно-дишлові, постромочная.

Порода напівтонкорунних овець
Порода напівтонкорунних овець . Порода напівтонкорунних овець представлені поряд порід вітчизняного походження, кількома зарубіжними породами і великою кількістю помісних овець, отриманих в результаті схрещування грубошерстних маток з баранами тонкорунних і напівтонкорунних порід.


   2013