404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Порода Ландрас
Порода свиней ландрас виведена в Данії схрещуванням місцевих свиней з англійськими тваринами (переважно з великої білої).

Раздой корів
Раздой корів . При роздоюванні корів прагнуть насамперед виявити найвищу їх продуктивність. Буде раздой корів успішним чи ні - залежатиме від своєчасної і правильної підготовки корів до отелу. Погана підготовка до отелу і слабка вгодованість тварин призводять зазвичай до того, що в перший період лактації вони дають мало молока навіть при хорошому годуванні.

Дезінфекція свинарника та знезаражування гною
Приміщення або окрему секцію треба звільнити від свиней, прибрати корму, підстилку, провести механічну очистку від бруду і гною всіх конструкцій та обладнання, потім промити всі поверхні гарячою водою і провести поточний ремонт, після чого повторно промити підлоги.

Палево-строкатий ВРХ
Велике поширення в Росії Палево-строкатий ВРХ, ввезеного з ряду європейських країн починаючи з другої половини XIX і до початку XX століття, призвело до того, що в різних районах країни його стали широко використовувати для поліпшення місцевого худоби.

Грозненська порода овець
Грозненська порода овець (вовнові породи овець тонкорунного напрямку продуктивності). Виведена в племзаводі «Червленого буруни» Дагестанської АРСР. Порода затверджена в 1950 р.


   2013