404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зміст нутрій
Зміст нутрій . Нутрії теплолюбні тварини і тому цілий рік утримувати їх в клітинах або загонах під відкритим небом можна лише в південних районах країни - Закавказзі або Середньої Азії. У всіх інших районах застосовується комбінована або закрита системи утримання, коли нутрій взимку або протягом усього року містять в сараях (шедах) або закритих приміщеннях.

Напування овець
Напування овець . Водопій овець. У тих господарствах, де на вівчарських фермах є водопровід, напування тварин набагато полегшує. Воду подають у корита, обладнані поплавковими камерами. Там, де немає водопроводу, найкраще поїти овець взимку з криниці. Вода в колодязі зазвичай тепліше, ніж в інших водоймах. При водопої потрібно уникати великої скупченості тварин. Підпускають їх до корит групами, обережно, щоб вівці (особливо суягних матки) не тиснули один одного.

Бізнес розведення шиншил
Бізнес розведення шиншил. Шиншила - це надзвичайно цінний хутровий звір родом з Південної Америки. Цінність хутра шиншили пояснюється його унікальним будовою: коли у звичайних хутрових звірів з однієї волосяної цибулини виростає лише один волосся, то у шиншили - 60-80 тоненьких, як павутина, волосків товщиною 12-14 мікрон.

Злучка коней відео
З Татья присвячується темі " Злучка коней ". Прочитавши цю статтю Ви навчитеся правильно встановлювати час злучки, як підготується і провести злучку коней, дізнаєтеся різні способи злучки коней. І звичайно ж всю теорію злучка коней можна подивитися на практиці на відео злучка коней. Злучка коней відео в самій статті і в кінці статті. Всім бажаю приємного перегляду), дітям до 18 не дивитися, жарт.

Підбір у скотарстві
Підбір - це складання за заздалегідь наміченим планом кращих за спадковим задаткам батьківських пар з метою отримання потомства бажаного якості.


   2013