404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Нагул худоби
При встановленні розмірів гуртів виходять із загального поголів'я тварин, призначених для відгодівлі, їх віку, а також з продуктивності пасовищ і рельєфу місцевості.

Інфекційна анемія коней
Інфекційна анемія коней  відкрита: лігніт в 1843 г; Карре і Балі в 1904 р.  Інфекційна анемія коней (anemia infectioza equorum) - гостро або хронічно протікає хвороба однокопитних, що характеризується постійною або рецидивуючою лихоманкою, більш або менш вираженим недокрів'ям в період підвищення температури, порушенням функції серцево-судинної системи і тривалим прихованим вірусоносійство.

Новітні біотехнології в годівлі свиней
Новітні біотехнології в годівлі свиней. Чому ферменти на основі бактеріальної ксиланази ефективніше грибкових. Відомо, що вводячи в раціон ферменти залежно від поживності корму, свинарі і виробники кормів можуть зменшити витрати на корми.

Туберкульоз ВРХ
Збудником  туберкульозу ВРХ , є бактерії роду пташиного ( M. аvium ), людського ( M. tuberculosis ) і Мycobacterium бичачого ( M. bovis ), видів. У зовнішньому середовищі досить стійкий: у воді зберігається до 5 років, у грунті - більше двох років, солом'яній підстилці, гної - багато років, в солоному м'ясі - до 1,5 місяця, в мокрих приміщеннях - 8-10 місяців, доглянутому на холоді , в різних сирах - до 260 днів, у свіжому маслі - до 10 місяців.

Парування кроликів відео
Парування кроликів.   У статті рассказивет про те як провести спаровування кроликів, як переконається в тому що самка дійсно цвів, як правильно підібрати пару для спарювання. Нескромне відео спарювання кроликів це все коротенько проілюстрірует.


   2013